אודות

עורך דין ליאור מזרחי בוגר תואר ראשון במשפטים LL.B בהצטיינות עם התמחות במשפט אזרחי מסחרי, וכן מגשר ומוסמך לערוך ייפוי כוח מתמשך.

את התמחותו, עשה עורך דין ליאור מזרחי באחד ממשרדי הבוטיק הגדולים בתחום הנדל"ן והביטוח הלאומי בתל אביב ולאחר צבירת וותק וניסיון בתחום הנדל"ן והביטוח הלאומי, פתח משרד עצמאי המתמקצע בתחומים אלו.

משרד עורכי דין ליאור מזרחי, הינו משרד מוביל בתחום המשפט האזרחי מסחרי. משרדנו מעניק שירותים משפטיים מגוונים תוך מתן מענה אישי ומקיף ללקוחות המשרד בקשת רחבה של תחומי פעילות, כגון: נדל"ן ומקרקעין, ביטוח לאומי, צוואות וירושות. עם לקוחות המשרד נמנים לקוחות פרטיים, יזמים, קבלנים, חברות פרטיות, בעלי דירות, שוכרים ומשכירים.

עורך דין ליאור מזרחי מתמחה בתביעות מול המוסד לביטוח לאומי ומול חברות הביטוח. עורך הדין ליאור מזרחי מלווה את לקוחותיו באופן אישי לטובת מימוש ומיצוי מלוא זכויותיהם ובמגוון נושאים.

בנוסף, משרדנו הינו המשרד בעל הניסיון הרב ביותר בייצוג זוכים בפרויקטים של מחיר למשתכן ודירה בהנחה. משרדנו ייצג למעלה מ-1,500 זוכים בלמעלה מ-25 פרויקטים שונים של מחיר למשתכן ודירה בהנחה ברחבי הארץ.

משרד עורך דין ליאור מזרחי מבוסס על אנרגיה, ניסיון, מצוינות, מסירות ומקצועיות לצד מתן פתרונות משפטיים יצירתיים על ידי חשיבה "מחוץ לקופסא".

עו"ד ליאור מזרחי מתנדב בבתי ספר ומקיים הרצאות לתלמידים הצעירים על היבטים מנטליים, ביטחון עצמי, העצמה והצלחה בחיים.

אנרגיה, ניסיון, ידע ואמונה הם המובילים להצלחה"

המלצות

צור קשר

לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי

חשוב לדעת, כי התכנים באתר אינם מהווים בשום פנים ואופן תחליף לייעוץ מקצועי על ידי עורך דין ו/או של כל בעל מקצוע אחר אשר אמון על מתן ייעוץ וליווי של עסקאות אלו.
פתיחה
1
שלום וברכה
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן